Wiszące lustro okrągłe drewniane na eleganckim sznurku

lustro do salonu okragle

Wiszące lustro okrągłe drewniane na eleganckim sznurku pasuje nie tylko do łazienek prywatnych, ale również spotkać je można w łazienkach publicznych. Ich największym atutem jest to, że zajmują bardzo mało wolnej przestrzeni i można je zamontować praktycznie na każdej ścianie.

Dlaczego okrągłe lustra?

Koło jest jednym z tych kształtów, które od wielu lat uważane jest za figurę idealną. Producenci oferują lustra o wielu skomplikowanych i niepowtarzalnych kształtach, ale to właśnie lustra okrągłe cieszą się największym zainteresowaniem. W wielu łazienkach dominują formy kształtujące linie proste, dlatego też warto je przełamać okrągłym lustrem. Do wyboru są eleganckie zwierciadła w wielu różnych stylach i kolorach. Wybrać można nie tylko drewniane lustro okrągłe na pasku sznurze z Tutumi, ale również eleganckie lustro do przedpokoju. Jeżeli chodzi o średnicę, to największym zainteresowaniem cieszą się 80 cm lustra. Wielu renomowanych producentów oferuje także bardzo duże lustra o średnicy ponad 150 cm.

Idealne lustro na ścianę

Lustro okrągłe drewniane jest bardzo klasycznym rozwiązaniem, które doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście modele z ramą okleinową. Lustra owalne można powiesić w pozycji poziomej i pionowej. Warto zwrócić uwagę także na zdobienia ram, które najczęściej wykonane są ze stali z epoksydową powłoką proszkową. Lustra dekoracyjne mogą okazać się najlepszą ozdobą danego pomieszczenia. Jeżeli chodzi o drewno, to warty uwagi jest nie tylko dąb, ale również sosna i świerk. Osoby, które mają nieco więcej gotówki do wydania mogą postawić na lustra wykonane z drewna egzotycznego. W łazience bardzo często panuje duża wilgoć, dlatego też drewniana rama powinna być odpowiednio zaimpregnowana. Wysokiej jakości lakier skutecznie chroni przed wilgocią i przypadkowymi zabrudzeniami.